سازنده بهترین منزل سنگی روستایی 2016

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/8/6 17:57 (2205 نمایش)

تقدیر و اهدا جوایز سنگ طبیعی هر دوسال توسط فدراسیون سنگ بریتانیا کبیر برگزار می شود. جوایز و گواهی های برندگان سال 2016 توسط مهمان این همایش، مایکل پورتیو (مجری و سیاستمدار سابق) اهدا شد. این همایش در ماه دسامبر، در لندن و در هتل Grange Tower Bridge برگزار شد.

 

خانه روستایی سنگی

 


در بخش رقابت بهترین منزل روستایی سنگی یک خانه بزرگ در بوکینگ همشیر که توسط زمین های کشاورزی فراوانی احاطه شده، توانست به عنوان منزل برگزیده شناخته شود. ساخت یک خانه روستایی سنگی با چنین اندازه و با این پیچیدگی در آن منطقه بی سابقه بوده است. زمین از املاک Waddeson بوده که برای ساخت یک کتابخانه در نظر گرفته شده بود. دیوارها و موزاییک های سقف از شش رنگ تشکیل شده اند. از سایه های سیاه گرفته تا سفید و خاکستری و در یک جایی آنها در رنگ آسمان گم می شوند. پروژه ساخت این خانه روستایی سنگی در مشابه تعمیر یک خانه است تا ساخت و اختراع یک طرح جدید! و معمولا توسط یک نفر یا یک تیم کوچک ساخته می شوند. قضاوت های در مورد این خانه روستایی عجیب خوب بود و آن را میتوان یکی از بهترین موفقیت ها دانست. داوران جشناوره می گفتند: ساخت یک خانه روستایی در این ابعاد و در سبک مدرن بسیار جالب است. قطعا این سازه نیاز به دست های یک استادکار حرفه ای دارد تا بتواند چنین دیوارها و سقف هایی را با آهک نرم بسازد. دیوارهای بیرونی ساختمان نیز با طراحی جالب خود می درخشند.

مشتری: املاک Cadogan

معمار: Stiff و Trevillion

پیمانکار اصلی: گروه Mace

پیمانکار سنگ های اصلی : شرکت Putney & Wood

تامین کننده های سنگ: شرکت های Marshalls Stancliffe، Granite Granite و گروه Ashfield

سنگ های استفاده شده: سنگ های شنی از Locharbriggs، سنگ بازالت از Pietra Lavica DellEtna و شرکت Skipton Yorkstone

شرکت های همکار: شرکت مهندسی Arup Facade، شرکت ساخت و ساز Frosts Landscape

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: