بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/5/22 17:2 (116 نمایش)

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل مقصدی مناسب برای تجارت سنگ!

بیست و چهارمین نمایشگاه سنگ برزیل در شهر "کشورو" برگزار می شود و به همین خاطر به(Cachoeiro Stone Fair)  نمایشگاه سنگ کشورو شناخته شده است.

نمایشگاه سنگ برزیل

 

زمان برگزاری از تاریخ 23 تا 26 آگوست مصادف با یکم شهریور ماه لغایت چهارم شهریور ماه می باشد. شهر "کشورو" (Cachoeiro) ، در ایالت "اسپریتو سانتو (Espírito Santo)  کشور برزیل قرار دارد.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

آمار و ارقام صنعت سنگ در کشور برزیل:

تولید سالانه نه و نیم میلیون تن سنگ تزئینی برابر با 7% تولید جهانی در کشور برزیل.

ارائه 1200 نوع سنگ مختلف در بازارهای داخلی و خارجی.

وجود بیش از 10 هزار شرکت تولیدی سنگ در کشور برزیل.

اشتغال بیش از 120 هزارنفر در ارتباط مستقیم با صنعت سنگ.

ظرفیت تولید 50 میلیون متر مربع سنگ خام به صورت سالانه.

مصرف داخلی سنگ در کشور برزیل 70 میلیون متر مربع در سال می باشد.

1.21 میلیارد دلار ارزآوری (6%سود خالص جهانی) با میزان 2.3 میلیون تن صادرات سنگ در سال 2016 برای کشور برزیل ایجاد شده است.

تعادل 1.7 میلیارد دلاری در تراز تجاری صنعت سنگ.

صادرات سالانه 22.6 میلیون متر مربع سنگ گرانیت و دیگر سنگ های ساختمانی از کشور برزیل به اقصا نقاط جهان.

کشور برزیل دارای 400 شرکت صادر کننده محصولات سنگ ساختمانی به بیش از 100 کشور جهان می باشد.
 

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

دربیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل، کارآفرینان و خریداران صنعت سنگ ساختمانی گرد هم می آیند و سنگ های طبیعی باکیفیت و تکنولوژی های جدید حوزه معدن و پرداخت سنگ را در معرض بازدید عموم قرار می دهند. این نمایشگاه در تقویم سالانه ی رویدادهای مرتبط با حوزه ی صنعت سنگ نیز قرار دارد.
 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

شهرکشورو با داشتن بیشترین معادن سنگ مرمر و بزرگترین کارگاه های پرداخت سنگ در آمریکای لاتین شهرت فراوانی دارد. بیش از60% سنگ بری های کشور برزیل در این ناحیه قرار گرفته و شهرک صنعتی آن دارای واحدهایی شامل کارگاه های پرداخت سنگ، معادن، فروشگاه های سنگ مرمر و مراکز فناوری و خدمات می باشد و بخش مهمی از چرخه ی اقتصاد کشور برزیل محسوب می شود.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

فلاویا میلانز میلانیز، ( Flavia Milanez Milanezeبه عنوان هماهنگ کننده این نمایشگاه، تا کنون موفق شده به طور چالش برانگیزی انتظاراتی که از این نمایشگاه می رفت را برآورده کند و با گرد هم آوردن 200 غرفه دار و بیش از 20 هزار بازدید کننده در طول برگذاری نمایشگاه، محیطی مناسب برای حضور دست اندرکاران صنعت سنگ برزیل از دیگر ایالت ها و همچنین دیگر کشورها مهیا کند که حاصل آن ایجاد فرصت های شغلی فرآوانی می باشد. این نمایشگاه هر ساله از مرزهای حوزه ی سنگ ساختمان فراتر می رود و تمامی اقتصاد منطقه را تحت تاثیر خود قرار می دهد و شرایط مناسب اشتغال زایی ایجاد و تمامی افراد این شهر را متحد و درگیر یک هدف می کند. هدف این رویداد، توسعه ی صنعت سنگ در کشور برزیل و کاهش دخالت بخش دولتی در این بازار می باشد.
 

نمایشگاه سنگ برزیل
 

رئیس اتحادیه ی صنعت عمران برزیل بر اهمیت این رویداد و فرصت های تجاری آن تاکید می کند و اعلام می دارد:"برگزاری این نمایشگاه اساس چرخه ی تولید صنعت سنگ های ساختمانی می باشد که تاثیرات مثبتی بر اقتصاد منطقه خواهد گذاشت ".

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

این نمایشگاه با ایجاد فضایی پویا در بخش کارآفرینی صنعت سنگ ساختمانی و رقابت بین تولید کنندگان محصولات برزیلی، باعث تقویت این صنعت شده و این در حالی است که انتظار می رود در طی ماه های آینده رشد بیشتری را نیز در این زمینه شاهد باشیم. حضور شرکت های بزرگ عمرانی فعال در جنوب امریکا، فرصتی بی نظیر برای تجارت عمده و بدون واسطه ی محصولات سنگ ساختمانی را ایجاد می کند. در زمان برپایی نمایشگاه می توان بدون هر گونه واسطه با غرفه داران درباره ی محصولات و خدماتشان به گفتگو پرداخت.
 

نمایشگاه سنگ برزیل
 

شرکت اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله مدیر شرکتهای : میلانز اند میلانیز (Milanez & Milaneze)، ورونافیر (VERONAFIERE) و آلبرتو پیز (Alberto Piz) در این رویداد ، نشان از پویایی و عرصه ی رقابتی این نمایشگاه می باشد که این امر از کارنامه ی درخشان این شرکت ها ناشی می شود. در این نمایشگاه سران و مقامات دولتی و ایالتی از جمله وزیر محیط زیست، فرماندار ایالت، شهردار، رئیس حوزه ی معادن برزیل و دیگر افراد برجسته نیز حضور خواهند داشت.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

از دیگر دستاوردهای مهم این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفتن آخرین سنگ های مد روز جهان می باشد تا بازدید کنندگان بتوانند از نزدیک مصالح ساختمانی با کیفیت موجود در بازار را مشاهده و بررسی نمایند. همچنین در این نمایشگاه مصالح نصب سنگ نیز به صورت مقرون به صرفه و اقتصادی ارائه می شوند. این مصالح از نوع مواد سبز بوده که هیچ زیانی برای محیط زیست نداشته و در اماکنی با کاربری بالا که نیاز به مصالح با طول عمر زیاد است استفاده می شود.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

در طول برپایی نمایشگاه، انواع ماشین آلات، تجهیزات، ابزارآلات و سنگ های مختلف از شرکت های گوناگون در معرض نمایش گذاشته می شوند. غرفه داران برای بهره مندی هر چه بیشتر از این رویداد، امکانات خود را در بخش های سنگ های زینتی، از کلاسیک گرفته تا جدید و همچنین ماشین آلات اتوماتیک به نمایش می گذارند.

 

نمایشگاه سنگ برزیل

 

 

 

 

کلیدواژه ها: