معرفی انواع سنگ مرمریت برزیلی

نوشته شده توسط : ادمين ديجي سنگ در : 1396/12/28 19:9 (1469 نمایش)

شرکت برزیلی ماگبان، نسل جدیدی از سنگ مرمریت برزیل را در کاتالوگ های سال 2018 خود معرفی کرده که به نام های Cintilante، Cristalita Blue ، Lumen، Mont Blanc، Saint Moritz و White Shadow نام گذاری شده اند که در زیر تصاویر آنها را مشاهده می کنید، این مرمریتها بسیار منحصر به فرد بوده و دارای زیبایی مثال زدنی می باشند و به دیگر مرمریتهای تولیدی این شرکت یعنی Mandala و Arabescatus افزوده شده اند. شرکت ماگبان برای سه دهه در بازار سنگ ساختمانی برزیل در حال ارائه سنگ های اختصاصی خود به مشتریانش در سراسر جهان است. این شرکت دارای یک کارخانه کامل صنعتی و دارای نیروی انسانی حرفه ای، با تجربه و مهارت بالا می باشد. این شرکت در بازار سنگ های ساختمانی دارای این ویژگی است که سنگ هایی کاملاً متمایز با دیگر شرکت ها به بازار ارائه می کند که معمولاً در دسته بندی سنگ های خاص و یا خیلی خاص قرار می گیرند و علت این تمایز، سیاست کارخانه سنگبری ماگبان می باشد که تنها از سنگ های استخراج شده از معادن خود استفاده می کند که همگی به خاطر رنگ و طرح های تک شهرت دارند. مرمریت های تولیدی شرکت ماگبان دارای خصوصیات متمایزی نیز می باشد که این موضوع همیشه نشان و شاخصه شرکت ماگبان بوده و به شرکت این اجازه را داده تا تقاضا و درخواست های متفاوت مشتریانش را پاسخگو باشد. این سنگ ها دارای تنوع زیادی از لحاظ رنگ و طرح می باشند و سطوح نهایی آنها به صورت صیقلی، مات و یا چرمی می باشند، که میتوان از این سنگ ها در دکوراسیون داخلی و یا خارجی استفاده کرد. معادن شرکت ماگبان با بالاترین ظرفیت خود همواره در حال استخراج بوده و باعث شده تا شرکت ماگبان به مشتریان خود عرضه مداوم و پایدار سنگ دلخواهشان را تضمین کند و به طراحان دکوراسیون این اجازه را می دهد تا پروژه های ساختمانی خود را با خیالی آسوده و فارغ از واهمه کمبود سنگ مدنظر طراحی کنند.

 

مرمریت برزیل

 

معرفی نکات برجسته از هر کدام از سنگ ها

Cintilante یک مرمریت سفید است که می تواند به صورت صیقلی، مات و یا چرمی در آید و از آن در محیط های داخلی و خارجی پروژه های تجاری و مسکونی استفاده می شود، همچنین از این سنگ می توان در سنگ روی کابینت آشپزخانه، دیوارها و سرویس های بهداشتی استفاده کرد.

Cristalita Blue یک مرمریت آبی عجیب و غریب و نیمه شفاف است و می تواند به صورت صیقلی، مات و یا چرمی در آید. از این سنگ می توان در دکوراسیون داخلی محیط های تجاری و مسکونی و دیوارها و سرویس های بهداشتی استفاده نمود.

Lumen یک مرمریت عالی و نیمه شفاف که در رنگ های مایل به آبی، خاکستری و سفید می باشد و می تواند به صورت صیقلی و یا مات در آید. از این نوع مرمریت میتوان در دکوراسیون داخلی محیط های تجاری و مسکونی، برای سنگ روی کابینت آشپزخانه، دیوارها و سرویس های بهداشتی استفاده نمود.

Mont Blanc یک نوع مرمریت سفید است که در آن قسمت های خاکستری نیز دیده می شود و می تواند به صورت صیقلی، مات و یا چرمی در آید و میتوان از آن در دکوراسیون داخلی و خارجی محیط های تجاری و مسکونی، برای سنگ روی کابینت آشپزخانه، پوشش ها، دیوارها و سرویس های بهداشتی استفاده نمود.

Saint Moritz یک مرمریت جذاب و نیمه شفاف، که در آن رگه هایی از خاکستری دیده می شود و می تواند به صورت صیقلی و یا مات در آید. این سنگ ویژه دکوراسیون های داخلی در پروژه های تجاری و مسکونی، برای سنگ های روی کابینت آشپزخانه، دیوارها و دستشویی ها استفاده می شود.

White Shadow یک مرمریت سفید است که در آن موجهای یک شکل و استاندارد خاکستری روشن وجود دارد. انواع مختلف این نوع سنگ عبارتند از: Shadow Supreme, Shadow Select و Shadow Classic، این سنگ برای مصارف دکوراسیون داخلی و خارجی در پروژه های تجاری مسکونی قابل استفاده است و می تواند به صورت صیقلی، مات و یا چرمی در آید. همچنین این سنگ در آشپزخانه، دیوارها و سرویس های بهداشتی کاربرد دارند.

 

Mandala یک مرمریت جالب است که که در آن امواج متفاوتی وجود دارند و در رنگ های سفید، خاکستری، کرم و مشکی عرضه می شوند. انواع مختلف این سنگ به دسته بندی های Mandala Supreme, Mandala Select و   Mandala Classic تقسیم می شوند و می توانند به صورت صیقلی و یا مات درآیند و می توان از آن در محیط تجاری و مسکونی در داخل و یا خارج ساختمان و همچنین آشپزخانه، دیوار، پوشش ها، شومینه و یا دستشویی استفاده شود.

 

مرمریت برزیل

 

آخرین نوع سنگ مرمریت برزیل که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم Arabescatus است که یک مرمریت خاکستری خاص است که می توان آن را به صورت صیقلی، مات و یا چرمی استفاده کرد. از این سنگ می توان در محیط های تجاری و مسکونی در داخل و خارج از ساختمان، در آشپزخانه، دیوارها، پوشش ها، شومینه و یا دستشویی استفاده کرد.

 

مرمریت برزیل

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: مرمريت, مرمريت برزيل, سنگ برزيل