سی اتاق نشیمن جذاب با دیوارهای سنگی (بخش اول)

نوشته شده توسط : ادمين ديجي سنگ در : 1396/12/26 13:49 (1675 نمایش)

برای یک اتاق نشیمن دراماتیک و زیبا چه چیز بهتر از داشتن یک دیوار سنگی!! بسیار جالب و هیجان انگیز است که عنصری با این میزان سختی و سردی می تواند به فضای دکوراسیون خانه حس گرما و دلپذیری ببخشد. سنگ یک عنصر طبیعی است که در طرح ها و رنگ های مختلفی یافت می شود و با بسیاری از انواع طراحی ها عجین است. دیوار سنگی گزینه فوق العاده ای برای ایجاد جلوه های زیبا و درخشان در یک اتاق نشیمن است. سنگ طبیعی همچنین تناسب خیلی خوبی با طرح ها و فضاهای سنتی دارد. استفاده از دیوار سنگی تصمیمی هوشمندانه ای برای پوشاندن دیوارهای نم زده و یا خراب شده می باشد. شما می توانید از بین انواع مختلف سنگ مانند، تخته سنگهای ساختمانی، سنگ های رودخانه ای، ledgestone و سنگ های پوسته ای، سنگ دلخواه خود را برای این منظور انتخاب کنید و با آن رویای ذهنی خود از اتاق نشیمن را خلق کنید. سنگ طبیعی در شکل ها، سطح ها و رنگ های ارگانیک و مختلفی وجود دارند که با هر گونه رنگ بندی دکوراسیون داخلی می توانند همخوانی داشته باشند. دیوارهای سنگی در اتاق نشیمن می توانند ظاهری را خلق کنند که قابل مقایسه با هیچ دیوار دیگری نیست. حالا که توجه شما به سنگ طبیعی و جذابیت های آن جلب شده، نمونه های مختلفی از اتاق های نشیمن را در ادامه مشاهده خواهید کرد که در آن از دیوارهای چشم نواز سنگی استفاده شده و هر کدام از آن ها یک کار منحصر به فرد هنری است که می تواند نفس شما را در سینه حبس کند:

 

هرگز فرصتی بهتر از این وجود ندارد که با استفاده از سنگ های آنتیک نامنظم در کنار هم قرار گرفته از سنگ طبیعی در اتاق نشیمن استفاده شود. در تصویر زیر دیوار سنگی اتاق نشیمنی را مشاهده می کنید که از قطعات نا مرتب سنگ ساخته شده و به مدت طولانی برای نصب آن ها وقت و انرژی صرف شده ولی حاصل کار نشان می دهد که ارزش این همه زحمت را داشته است.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

در اینجا نمونه زیبای دیگری از یک دیوار سنگی که با استفاده از سنگ آنتیک ساخته شده است را مشاهده می کنید که سرشار از طرح ها و گوناگونی های رنگی است. این دیوار به فضای اتاق یک ظاهر طبیعی بخشیده که در عین زیبایی به شدت با دوام است و نیاز به نگهداری کمی دارد. شما می توانید از بین انواع سنگی که در بازار وجود دارد متناسب با بودجه تان انتخاب و استفاده کنید. چنین دیوارهای سنگی همچنین یک عایق بسیار قوی نیز می باشند.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

در تصویر زیر یک ترکیب عالی از سنت و مدرنیته را مشاهده می کنید. رنگ ها و طرح دیوار، مبلمان کلاسیک و رنگ خنثی تکمیل کننده یک دیگر هستند. یک ترکیب از سطوح نرم و سخت به این اتاق یک ظاهر و حس فوق العاده بخشیده است.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

دیواری از جنس سنگ لایم استون که دارای رنگ کرم می باشد با کف اتاق نشیمن که به رنگ قهوه ای پر رنگ طراحی شده یک کانتراست زیبایی را در این فضا ایجاد کرده و حاصل کار زیبایی چشم نواز کف تا سقف اتاق است. صاحب خانه یک مبل سفید بزرگ و فرشی به رنگ خنثی را در میانه خانه قرار داده تا سلیقه زیبای خود را کامل کرده باشد.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

یک دیوار سنگی بلند که سقفی شیروانی بر روی آن قرار گرفته و تداعی کننده فضای کلیسا شده و بسیار چشمگیر و چشم نواز است. طراح این زیبایی را با سقف سفید و تیرهای محافظ چوبی به رنگ تیره تکمیل نموده و به وضوح حس پیوستگی و انسجام در این ترکیب قابل احساس است.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

این اتاق نشیمن فوق العاده بدون این شومینه زیبا و جذاب، خیلی به چشم نمی آمد. استفاده از مولفه های طبیعت در کنار یکدیگر باعث تکمیل شدن حس ارگانیک بودن در این اتاق نشیمن شده است. به کارگیری چوب، سنگ و شعله های آتش در این فضا یک راه فوق العاده برای نمایش حال وهوای طبیعی و تحرک و نشاط است.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

در این اتاق نشیمن با آجرهای شیکاگویی، ایده خوبی اجرا شده، تمامی وسایل داخل اتاق نشیمن دارای یک طیف رنگی می باشند. ترکیب رنگ های قرمز و قهوه ای در وسایل و ترکیب آنها با آجرهای قرمز و قهوه ای یک فضای گرم و دلپذیر را ایجاد کرده است.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

در اتاق نشیمن، یک دیوارسنگی میتونه بهترین انتخاب برای فضای اطراف شومینه باشد. این سنگ های رنگی رودخانه ای تا ارتفاع 5 فوتی دیوار را پوشانده اند و یک طراحی منحصر به فرد را در یک اتاق نشیمن کوچک خلق کرده اند.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

شما می توانید حس خوب سنگ طبیعی را در فضای خانه خود حفظ کنید ولی آن را با رنگ سفید بپوشانید. در این طراحی سنگ طبیعی رنگ شده همچنان تاثیر بصری خود را دارد و همچنین با دیگر وسایل و مبلمان اتاق نشیمن همخوانی دارد.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

 

شکی وجود ندارد که شومینه می تواند ظاهر اتاق های نشیمن را بهتر کند و اگر شما عاشق رنگ و طرح سنگ های رودخانه ای هستید می توانید از آن ها در دیوار شومینه خود استفاده کنید. سطح صیقلی و شکل های متنوع آنها به ویژه هنگامی که در کنار مبلمان سنتی استفاده می شوند به فضای خانه و اتاق شما حس و حال ارگانیک و طبیعی بودن می بخشند.

 

اتاق نشیمن سنگی

 

تا کنون ده الگو از دیوارهای سنگی به کار برده در اتاق نشیمن را در این مطلب مشاهده نمودید در بخش دوم بیست الگوی دیگر به شما نمایش داده می شود

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد  می کنیم:

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: اتاق نشيمن, سنگ در اتاق نشيمن, دکوراسيون داخلي