معرفی بازارهای سنگ تهران

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/7/11 10:51 (27286 نمایش)

اگر در شهر تهران مشغول ساخت و ساز هستید و تا کنون اقدام به خرید سنگ ننموده اید مسلماً اطلاع از آدرس بازارهای سنگ موجود در تهران به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید نزدیک ترین منابع عمده تامین کننده سنگ به خود را پیدا کنید.

ايران از منابع غني و کم نظير سنگهای ساختماني برخوردار است و به تبع آن از قرن های گذشته تا کنون استفاده از سنگ در ساختمان سازی جزعی از فرهنگ و آداب ما ایرانیان قرار گرفته، که با گذشت زمان همچنان عمارت هاای مانند تخت جمشید، پاسارگاد، تخت سلیمان و بسیاری از بناهای ساسانی پا برجا مانده اند که قدمت استفاده از سنگ را در فرهنگ ما ایرانیان نمایش می دهند.

طبق آمار موجود هم اکنون سرانه مصرف سنگ ساختمانی ایران در رتبه نخست جهان قرار دارد و برای رفع این نیاز در نقاط مختلف شهرها بازارهای سنگ کوچک و بزرگی تشکیل شده اند که واسطه ای بین کارخانه های سنگبری و خریداران می باشند.

زمانیکه مشتری برای انتخاب سنگ دلخواه خود به یک کارخانه سنگبری مراجعه می نماید با تعداد محدودی از سنگ های تولیدی آن کارخانه مواجه می شود ولی زمانی که به یک انبار و یا نمایشگاه سنگ مراجعه می کند سنگ هاای با جنس، طرح و رنگ های مختلفی را می تواند مشاهده نماید که از چندین سنگبری جمع آوری و به نمایش گذاشته شده است و چه بهتر که چندین انبار و یا نمایشگاه سنگ در یک منطقه دور هم جمع شوند و یک بازار سنگ ایجاد نمایند.

تجربه نشان داده است که میزان فروش غرفه های سنگ فروشی در یک بازار سنگ بیش از نمایشگاه و انبارهای سنگی است که به صورت انفرادی در حال فعالیت می باشند و مشتریان ترجیح می دهند به جای مراجعه به چندین نمایشگاه و انبار سنگ به یک بازار سنگ مراجعه و بتوانند از بین گزینه های مختلف، سنگ دلخواه خود را خریداری نمایند. به همین منظور در این مطلب برای رفاه خریدارن اقدام به معرفی آدرس بازارهای سنگ موجود در تهران نمودیم:

 

1- بازار مرکزی سنگ تهران

آدرس:تهران، خیابان فداییان اسلام،تقاطع اتوبان بعثت، بازار مرکزی سنگ تهران

 

بازار سنگ تهران 

 

-2بازار سنگ فاطمیه

آدرس:تهران،خیابان فداییان اسلام،نرسیده به بزرگراه آزادگان،بازار سنگ فاطمیه

 

بازار سنگ تهران

 

 

3- بازار سنگ ایران

آدرس:خیابان فداییان اسلام،جنب پمپ گاز خیابان وفا،بازار سنگ ایران

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

- 4 بازار سنگ تهران

آدرس:انتهای اتوبان حکیم به سمت غرب

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

-5بازار سنگ پایتخت

آدرس:تهران - اتوبان اشرفی اصفهانی - نرسیده به مرزداران - انتهای خیابان عرب حسینی - بازار سنگ پایتخت

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

6- شهر سنگ

آدرس:جاده قدیم قم،روبروی شهرداری باقر شهر

 

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

-7شهرک صنعتی شمس آباد

آدرس:کیلومتر 35 آزادراه تهران-قم،شهرک صنعتی شمس آباد

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

8-بازار سنگ شمال شرق(ارتش)

آدرس:انتهای اتوبان ارتش

 

بازار سنگ تهران

 

 

9-بازار سنگ شمال شرق (بابایی)

آدرس:بزرگراه بابایی - روبروی بزرگراه باقری - جنب پمپ بنزین - بازار سنگ شمال شرق تهران

 

بازار سنگ تهران

 

 

-10بازار سنگ صدر

آدرس:بزرگراه بابایی - جنب ورودر شهرک لویزان3،بازار سنگ صدر

 

بازار سنگ تهران

 

 

 

-11 بازار سنگ اسلامشهر

اسلامشهر ملک آباد

 

بازار سنگ تهران

 

 


12- مجتمع سنگ فروشان تهران

میدان شوش، خ شوش شرقی، مجتمع سنگ فروشان تهران

 

بازار سنگ تهران 

یکی از رویدادهای بزرگ صنعت سنگ کشورمان نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی،معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته است که با توجه به بازار گسترده سنگ تهران، هر ساله این رویداد برگزار و انبوه سازان و تامین کنندگان مصالح ساختمانی داخلی و بین المللی برای مشاهده آخرین فن آوری ها و ابتکارات صورت گرفته در این صنعت  حضور پیدا می کنند. این نمایشگاه هر ساله فضای مناسبی را برای گرد هم آمدن مهندسین معمار، تامین کنندگان سنگ و طراحان ایجاد می نماید. بازرگانان سنگ جهت آشنایی با عوامل فروش به این نمایشگاه مراجعه و تلاش می کنند با توسعه شبکه های فروش بتوانند سهم بیشتری از بازار سنگ تهران را تصاحب کنند.

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
مطالب با موضوعات دیگر

 

با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنید.

 

کلیدواژه ها: بازار سنگ, بازار سنگ تهران, سنگ تهران, سنگبري هاي تهران, سنگ فروشي تهران, نمايشگاه سنگ تهران, آدرس بازار سنگ تهران, آدرس سنگبري هاي تهران