چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

نوشته شده در : 1396/3/23 23:47 (212 نمایش)

استفاده از سنگ مصنوعی با طرح های متنوع روش بسیار خوبی برای به روز کردن ظاهر منزل و یا محل کار شما می باشد. اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون ساختمان خود با استفاده از سنگ مصوعی را دارید ولی سردر گم هستید و نمی دانید که چه رنگ و یا چه نوعی از سنگ مصنوعی متناسب با ساختمان شماست، به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. در انتها با چهار ایده روز دنیا در استفاده از سنگ مصنوعی آشنا خواهید شد.

وجود طرح های متنوع در پنل های روکش سنگ مصنوعی می تواند عنصری مدرن و طبیعی به طراحی خانه شما ببخشد. استفاده از سنگ های مصنوعی با طرح های سنگ، آجر و چوب بین طراحان حرفه ای بسیار متداول شده است، سنگ مصنوعی دارای مزایای اقتصادی و اجرای آسان می باشد که می تواند هر فضای کسل کننده ای را به یک تجربه ی به یاد ماندنی تبدیل کند. در این نوشته چهار ایده از مدهای استفاده شده از سنگ مصنوعی در سال 2017 را مورد بررسی قرار می دهیم


 

استفاده از سنگ مصنوعی برای ساخت میز بار

یکی از متداول ترین روش های اجرای سنگ مصنوعی استفاده در میز بار صبحانه، باربکیو، یا نوشیدنی های الکلی می باشد زیرا پنل های سنگ مصنوعی مکمل بسیار خوبی برای صفحه کابینت گرانیتی می باشند و حس طبیعی بودن را به فضا می افزایند. با توجه به وجود تنوع بالا در طرح و رنگ سنگ های مصنوعی، با یک انتخاب صحیح میتوان به فضا حس گیرایی و دوستانه و در عین حال مدرن را بخشید.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

 

 

دیواری از جنس سنگ مصنوعی با طرح آجر

 سنگ مصنوعی با روکشی از طرح آجر، برای هر نوع فضایی قابل انطباق و مناسب می باشد. به آشپزخانه ظرافت، به فضای نشیمن اصالت، و به حمام مدرنیته می بخشد. پنل های سنگ مصنوعی با طرح آجر به دلیل داشتن جذابیت کلاسیک و تطبیق پذیری بی نهایت بسیار متداول شده اند.

این طرح از پنل های سنگ مصنوعی با خود جلوه گاهی از رنگ و بافت را به ارمغان می آورند که هیچ دیوار ساده سفیدی قابلیت رقابت با آن را ندارد. نصب اینگونه پنل های سنگ مصنوعی از نصب آجر واقعی بسیارآسان تر بوده، و گزینه بسیار مناسبی برای طراحی داخلی محسوب می شود.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

 

ترکیب زیبایی از سنگ مصنوعی و چوب طبیعی

استفاده از تم طبیعت روشی غالب در طراحی داخلی می باشد. در هم آمیختن عناصر مختلف طبیعی به فضای ساخته شده توسط بشر، ثبات و اصالت را با خود به همراه می آورد و حس فضای طبیعی را به داخل منزل القاء میکند. ترکیب پنل های سنگ مصنوعی با تم چوب طبیعی فضا را به مکانی خاطره انگیز و به یاد ماندنی تبدیل می کند. توجه داشته باشید که درانتخاب طرح سنگ مصنوعی باید دقت لازم را به کار گیرید؛ اگر عنصر اصلی طراحی، سنگ مصنوعی است، باید از طرح و رنگ انتخابی اطمینان حاصل نمایید تا با چوب طبیعی در تعارض نباشد. یک ترکیب با سلیقه از سنگ مصنوعی و چوب طبیعی کلید اصلی رسیدن به ظاهری می باشد که هرگز برای شما کسل کننده نمی شود.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

 

 

ستونی از جنس سنگ مصنوعی

ساخت یک ستون از سنگ مصنوعی در جلوی منزل، تاثیر اولیه قدرتمندی را در ذهن همه ایجاد می کند. پوشش ستون با استفاده از سنگ مصنوعی ستون هایی خوش سبک و دل فریب را ایجاد می کنند و با خود به فضا ظرافت و اعتبار می افزایند. در کل اضافه کردن سنگ یا آجر مصنوعی در طراحی باعث برجسته تر شدن بافت سطح می شود. طراحان و مصرف کنندگان پی به کیفت بالا و مقرون به صرفه بودن این محصول برده و پروژه های ساخته شده با سنگ مصنوعی محبوبیت یافته و در حال افزایش می باشند.

 

چهار ایده طراحی با سنگ مصنوعی

 

اکنون با مشاهده چهار ایده فوق در انتخاب رنگ و طرح سنگ مصنوعی مد نظر خود می توانید تصمیمی مناسب تر اتخاذ نمایید.

 

 

 

مطالعه موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

 

اهمیت نور پردازی نما ساختمان

تعاریف نور پردازی

چهار مشخصه مهم در انتخاب سنگ

نه دلیل برای انتخاب سنگ طبیعی

پنچ نکته برای انتخاب سنگ کابینت

معیارهای انتخاب سنگ ساختمانی

نما ساختمان با طراحی به سبک رومی

با کمترین هزینه چگونه بهترین خرید سنگ را انجام دهیم؟

سنگ خوب چه سنگی است؟

چه سنگی برای کف فرش مناسب است؟

چه سنگی برای نمای خارجی ساختمان مناسب است؟

 

 

 

 

 

با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهبود عملکردمان راهنمایی کنید

 

کلیدواژه ها: چهار ايده طراحي با سنگ مصنوعي