پنج نکته برای انتخاب سنگ کابینت

نوشته شده در : 1396/3/11 14:43 (385 نمایش)

یکی از موارد مهم در طراحی آشپزخانه انتخاب سنگ کابینت آشپزخانه است.در این نوشتار پنج نکته طلایی که می تواند به انتخاب سنگ کابینت آشپزخانه کمک کند را با هم مرور می کنیم:

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.


1- یک انبار بزرگ فروش سنگ با امکان انتخاب گزینه های زیاد را پیدا کنید. اینگونه شما مطمئن خواهید بود که می توانید تمامی رنگ های موجود را بررسی کنید نه فقط چندین رنگ نمونه بر روی تابلو های مغازه. همچنین مطمئن شوید از رنگ انتخاب شده تمامی رگه ها و طرح های موجود را دیده اید.

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

 

 

2 - زمانی که به انبار سنگ می روید نمونه ای از کابینت خانه و یا یک در از کابینت را به همراه داشته باشید. نمونه کابینت را در کنار سنگ ها قرار دهید تا متوجه شوید که کدام یک مد نظر شما است. البته شما بایستی قادر باشید که تشخیص دهید که رنگ سنگ و کابینت با هم سازگار است و یا خیر.

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

 

 

3 - اگر در حال ساختن خانه ای جدید هستید رنگ کفپوش آشپزخانه را بعد از انتخاب رنگ سنگ انتخاب کنید. اما اگر در حال باز سازی ساختمان خود هستید و قصد ندارید کف پوش آشپزخانه را تغییر دهید؛ با همراه داشتن یک نمونه از کفپوش آشپزخانه درمورد سازگار بودن کف پوش و سنگ مطمئن شوید. اگر چه این دو قسمت آشپزخانه مستقیماً با هم در ارتباط نیستند؛ اما بایسیتی مطمئن شوید که ترکیب رنگ سنگ کابینت و کفپوش بایستی باب میل شما باشد.

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

 

 

 

4 - زمانی که یک سنگ را به امید اینکه برای کابینت آشپزخانه خوب است انتخاب کردید؛ مطمئن شوید که عاشق رنگ و طرح آن نیز هستید. اصلاً به دنبال سنگی نباشید که فقط جنسش خوب باشد، باید رنگ و طرح آن نیز مورد علاقه شما باشد. انتخاب سنگ کابینت یکی از عناصر آشپزخانه ای است که قرار است سال ها در آن زندگی کنید.
 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.
 

5 - زمانی که تصمیم نهایی خود را برای انتخاب سنگ کابینت مورد نظر گرفتید؛ از فروشنده سنگ بخواهید که 5 یا 6 تکه از رگه های مختلف سنگ را به شما نشان دهد. مطمئن شوید که آن تکه سنگ های هم رنگ دقیقا نقاط روشن و تاریکش و الگو های موجود بر روی سنگ دقیقاً مطابق با نظر شما باشد و یا اگر دارای قسمتی است که نمی خواهید در آشپزخانه شما استفاده شود آن را مشخص کنید. می توانید از آن ها بخواهید که یک بار دیگر کابینت آشپزخانه را اندازه گیری کنند تا بدانید که دقیقا کدام نقاط و یا الگو های سنگ قرار است در آشپزخانه شما استفاده شوند.

 

5 نکته طلایی در انتخاب سنگ کابینت.

 

سنگ کابینت یک سرمایه مهم برای آشپزخانه جدید شماست؛ پس مطمئن باشید که تمامی گزینه های موجود را برای انتخاب خود، مشاهده کرده اید.

 

 

 

 

مطالعه موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

 

 

 

12 ایده طراحی با استفاده از سنگ طبیعی

تبدیل حمام به فضایی آرام بخش با استفاده از سنگ طبیعی

ده ایده برای طراحی باغ با استفاده از سنگ ریزه

پنج مزیت راه پله های سنگی

معیارهای انتخاب سنگ ساختمانی

نکات کلیدی در طراحی حمام

چهار توصیه برای تزئین حمام و سرویس بهداشتی

تاثیر استفاده از سنگ تولید داخل بر محیط زیست

مُد در صنعت سنگ طی سال 2017 به کدام سو می رود؟

نما ساختمان با طراحی به سبک رمی

با کمترین هزینه چگونه بهترین خرید سنگ را انجام دهیم؟

سنگ خوب چه سنگی است؟

چه سنگی برای کف فرش مناسب است؟

چه سنگی برای نمای خارجی ساختمان مناسب است؟

 

 

 

 

 

 

با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهبود عملکردمان راهنمایی کنید

کلیدواژه ها: پنج نکته براي انتخاب سنگ کابينت