مُد سنگ در سال 2017

نوشته شده توسط : DigiSang Admin در : 1396/3/4 22:37 (2938 نمایش)

مُد در طراحی دکوراسیون ساختمان همانند دیگر صنایع به مرور زمان تغییر می کند و گروه دیجی سنگ  جهت اطلاع مخاطبین سایت خود از آخرین سلیقه های روز دنیا اقدام به تنظیم این مطلب نموده است. اگر میخواهید از محتمل ترین پیش بینی های مُد سنگ در سال 2017 آگاه شوید ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید. شاید در پایان مطلب بخواهید در انتخاب سنگ دلخواهتان تجدید نظر کنید.

برای شروع توضیح در مورد مد در طراحی دکوراسیون و وضعیت سلیقه طراحان بزرگ و به نام  باید به اطلاع شما برسانم که به طور مثال در آخرین طراحی های روز دنیا سلیقه طراحان، بیشتر به سمت برخی از جنبه های ویژه طبیعت مانند وقار، تعادل و زندگی رفته است.

در سال 2016 طراحان دکوراسیون و آرشیتکت ها با استفاده از ترکیب رنگ ها، شاهکارهای زیادی را در سراسر جهان ایجاد نمودند. در طی سالی که گذشت، متریال های با رنگ صورتی، زرد، سبز و انواع آبی با المان های احساسی و بیشتر انرژی زا و روحیه بخش بازار را فتح کرده بودند. در طرف دیگر رنگ های خنثی به ویژه سفید و خاکستری همچنان کار خود را که سادگی و تمیزی است، انجام می دادند. اکنون به نظر می رسد سلیقه آرشیتکت ها به طور قابل ملاحظه ای در حال تغییر به سوی سبک ارگانیک می باشد، در این سبک با رنگ های متالیک با درخشش بالا در کنار رنگ های ملایم، کانتراست خوبی ایجاد می کنند و سبک طراحی به طور کلی به سوی الگوهای جانشین تمایل نشان می دهند. این تغییر سبک در طراحی دکوراسیون در صنعت سنگ ساختمان نیز تاثیر گذار خواهد بود و انتظار می رود سنگ هاای با رنگ گرم بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند، به ویژه سنگ هایی که مناسب برای دکور فضای داخلی می باشند.

به علت استفاده فراوان از سنگ مرمر در طی سال های اخیر، انتظار می رود، این سنگ دیگر انتخاب اصلی برای طراحان نباشد و به همین علت سایر سنگ های طبیعی فرصت این را خواهند یافت تا بیشتر در بازار حضور داشته باشند به ویژه سنگ های گرانیت ، تراورتن و سند استون. اما دقیقا مُد در صنعت سنگ ساختمان چه تغییری خواهد کرد؟ در ادامه این مقاله خواهید دید که پیش بینی های مد سنگ ساختمان در سال 2017 چه هستند.

 

یک - مُد طبیعت با ایجاد محیطی گرم

قدرت طبیعت در سال آینده توسط بسیاری از رنگ های سبز و گرم و طبیعی که بیشتر شامل قهوه ای ها، نارنجی ها و زرد است، به ساختمان ها باز خواهد گشت. استایل قرمز متمایل به قهوه ای (سفالی) دوباره به صحنه باز خواهد آمد که یادآور خاطرات طراحی در دهه 1980 میلادی می باشند. طرح هاای با خطوط برنزی بیشتر در کاشی ها و یا سنگ های با کاربرد خاص، برای استفاده در حمام و پروژه های طراحی خارجی مانند سنگ فرش های خیابان و منظره ها استفاده خواهند شد.

 

مد در صنعت سنگ

 

در این مُد که با الهام از طبیعت، آرشیتکت ها اقدام به طراحی دکوراسیون می کنند، با استفاده از سنگ طبیعی این امر به راحتی امکان پذیر است، زیرا بسیاری از سنگها، دارای رنگ های قهوه ای، زرد، سبز و قرمز هستند و این رنگ ها بیشترین رنگ های موجود در طبیعت هستند. همچنین این موضوع مهم را باید اشاره نمود، که در سالهای آتی سنگ های دارای طرح های خاص و عجیب و غریب بسیار مورد استقبال قرار خواهند گرفت، چرا که آنها یک الگوی مستقیم از طبیعت غیر قابل پیش بینی را به نمایش می گذارند و بی نظمی های طبیعت را در طرح های طببیعی خود به نمایش می گذارند.

 

مد در صنعت سنگ

 

دو - مُد روستیک مدرن با اولویت ایجاد تنوع

مُد روستیک مدرن که در سال های گذشته بسیار متداول بوده، و طرفداران وفادار خود را دارد، با ایجاد تنوع و پیچیدگی در طراحی، در طی سال جدید نیز همچنان مسیر خود را ادامه خواهد داد. در این مُد، از طیف گسترده ای از رنگ ها میتوان استفاده نمود از آن جمله میتوان به رنگ غروب آفتاب، صورتی کم رنگ، بنفش کم رنگ، زرد، سبز و بعضی از رنگ های آبی خاص اشاره نمود.

 

مد در صنعت سنگ

 

در این سبک از مُد، رنگ های براق متالیک و جواهر گونه مانند رنگ های زنده الماسی و طلایی و نقره ای بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و از سویی دیگر ترکیب های کمتر مرسوم که دارای کانتراست های بالا می باشند نیز بیشتر رواج خواهند یافت و به خصوص در این مُد تنوع زیادی نیز وجود دارد.

 

سه - مُد آرامش خالص با ایجاد محیطی کاملا خنثی

یک ضرب المثل قدیمی هست که می گوید سادگی هرگز از مُد نمی افتد، طرح های دارای رنگ خنثی نیز در این روزها به سختی از مُد می افتند. در سال 2016 یکی از اصلی ترین مُدها در حول و حوش پیش زمینه های خنثی و بیشتر سفید، خاکستری و مقداری سیاه می چرخید. این سبک از طراحی باعث ایجاد یک فضای بسیار روشن در کنار پنجره ها و آینه ها می شود که به این علت برای ایجاد زیبایی بیشتر در این سبک، از کانتراست استفاده می شود، به خصوص استفاده از متریال با رنگ های سیاه و یا خاکستری.

 

مد در صنعت سنگ

 

هدف اصلی در این مُد ایجاد احساس آزادی، وقار و آرامش در ذهن بیننده است با باقی ماندن این سبک از مُد انتظار می رود در صنعت سنگ های ساختمانی نیز سنگ مرمر همچنان پر فروش باقی بماند. البته در کنار سنگ مرمر گزینه های دیگری نیز برای اجرای این مُد وجود دارند، به طور مثال انواع مختلفی از سنگ های لایم استون با رنگ سفید و خاکستری وجود دارند که در پروژه هایی که قصد هزینه کردن زیاد نیست جایگزین های مناسبی به جای سنگ مرمر می باشند.

 

مد در صنعت ساختمان

 

 

 

مد در صنعت سنگ

 

 

به منظور خرید سنگ دلخواه خود و استعلام از قیمت روز به بخش خرید سنگ مراجعه نمایید، در این بخش تامین کنندگان سنگ از سراسر کشور قیمت و نحوه فروش محصولات خود را ارائه کرده اند.

 

مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

 

مطالب با موضوعات مشابه
  مطالب با موضوعات دیگر

 

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

 

کلیدواژه ها: مُد سنگ در سال 2017، مد دکوراسيون