درباره ما

گروه دیجی سنگ با استفاده از امکانات دنیای دیجیتال آمده تا به مردم کمک کند که از هر نقطه از کشورمان ارزانترین سنگ دلخواه خود را بدون واسطه خریداری و اطلاع از برگزاری نمایشگاه ها، اخبار، مزایدات، مقالات و دسترسی آسان به منابع مواد اولیه را، به یک تجربه لذت بخش اینترنتی برای صاحبان معادن، فروشندگان ادوات، نمایشگاه داران سنگ، سنگبری ها و کارگران ماهر تبدیل کند. پرسنل گروه دیجی سنگ اعتقاد راسخ دارند که با خلاقیت و به کار گیری  آخرین متد روز تجارت الکترونیک (E-commerce)  میتوانند کشورمان را به جایگاه واقعی خود در بازار جهانی سنگ برسانند.

 

بخش بسپارید
در بخش "بسپارید" سایت این امکان در نظر گرفته شده که فروشندگان سنگ شامل معدن داران، نمایشگاه داران (انبارداران)، سنگبری ها و شرکت های وارد کننده اقدام به معرفی خود و ثبت سنگ خود برای فروش نمایند همچنین، فروشندگان ادوات میتوانند اقدام به معرفی تجهیزات و خدمات خود در این بخش نمایند و افراد جویای کار در صنعت سنگ نیز جهت یافتن موقعیت کاری اطلاعات خود را ثبت می نمایند.

 

بخش بیابید

در بخش "بیابید" سایت این امکان وجود دارد که بر حسب استانهای کشور، مشاغل مختلف شامل کارخانجات سنگبری، معادن سنگ، شرکت های وارد کننده، نمایشگاه های سنگ، فروشندگان ادوات دسته بندی شوند و همچنین لیست افراد جویای کار.

یکی از مهمترین بخش های بیابید، یافتن سنگ می باشد که با  فیلتر کردن سنگ ها بر حسب نوع، سایز، پوشش سطح، رنگ و ..... خریداران را به بهترین گزینه های ثبت شده در سایت راهنمایی می کند.

 

بخش گوش به زنگ

در بخش "گوش به زنگ" افرادی که سنگ دلخواه و یا نیروی انسانی مد نظر خود را از بانک اطلاعات موجود نیافته اند درخواست خود را ثبت می کنند که به مرور زمان و با  گسترش بانک اطلاعات سامانه با ثبت مورد مد نظرشان به آنها اطلاع داده می شود.

 

مطالب سایت

 سه بخش دیگر سایت شامل "دانشنامه"، " تازه ها"  و "تجارت بین الملل"  شامل اطلاعات کاربردی و مورد علاقه برای دست اندرکاران صنعت سنگ ساختمان می باشد. هدف از ارائه این مطالب، ارتقاع سطح علمی و دانش فعالین صنعت سنگ و راهنمایی افرادی  است که قصد خرید سنگ را دارند.

 

اما داستان لوگو ما:

این سبک از لوگو را مونوگرام می نامند، که برای طراحی آن از ترکیب ابتدای اسم ها استفاده می شود. "د" و "س"، ابتدای دو کلمه دیجی سنگ هستند. در شکل زیر مراحل طراحی مونوگرام  به صورت واضح تر نمایش داده شده است. تبدیل حروف به سطوح مربع در کنار هم قرار گرفته و رنگ انتخاب شده در طراحی همگی اجین شده با صنعت سنگ ساختمان می باشند.
 

 

دیجی سنگ 

و لوگو تایپ چطور طراحی شد؟

دنیای دیجیتال دارای ظرافت های منحصر به خود می باشد، سرعت، دقت بالا و...همگی باعث میشوند که دنیای دیجیتال همیشه همچون  یک خط نور رو به جلو در حال حرکت باشد، بنابراین در طراحی لوگو تایپ از فرم نازک برای قسمت اول لوگو (DIGI) استفاده کردیم و بر خلاف ماهیت دیجیتال، سنگ (SANG) دارای شخصیتی مستحکم، قوی، با ثبات و....می باشد که می بایست فرمی قوی داشته باشه. و حاصل آن شد....

 

دیجی سنگ